Sõrmused Vaata kataloogi
Kõrvarõngad Vaata kataloogi
Käevõrud Vaata kataloogi
Kaelakeed Vaata kataloogi
Ripatsid Vaata kataloogi
Piercing-ehted Vaata kataloogi
Logi välja Last session -
Valige oma asukoht ja keel

Kättetoimetamine

Baltic Brilliant – Ehtemaailma tipptaseme poole püüdlemine.

Kättetoimetamine

  • Tarneaeg sõltub toodetest, kui palju kaupu tellitakse klientidele, kui palju kaupu on erinevates ladudes üle Euroopa. Eesti piires jõuavad pakid ostja määratud sihtkohta tavaliselt 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Kättetoimetamine väljaspool Eestit toimub 30 kalendripäeva jooksul. Erandjuhtudel kehtib õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.
  • Veebipoe veebisaidil märgitud tarneaeg algab hetkest, kui veebipood saab tellimuse eest makse oma pangakontole.
  • Kättetoimetamise viivituste vältimiseks tuleb tellimisvorm hoolikalt täita, esitatud tarneteave peab olema täpne ja ajakohane
  • Kui tellimust ei ole võimalik täita, võtab Baltic Brilliant veebipoe töötaja Kliendiga ühendust ja pakub uue tarnekuupäeva või toote asendamise teise sarnase hinna- või kvaliteeditasemega kaubaga või Kliendile raha tagastamise. Raha tagastatakse mitte rohkem kui 14 päeva jooksul.
  • Baltic Brilliant veebipood ei vastuta tarne hilinemise eest, kui kaup on logistikapartnerile õigeaegselt üle antud, kuid tarne hilines asjaolude tõttu, mida Baltic Brilliant veebipood ei saanud ette näha ega kontrollida.