Sõrmused Vaata kataloogi
Kõrvarõngad Vaata kataloogi
Käevõrud Vaata kataloogi
Kaelakeed Vaata kataloogi
Ripatsid Vaata kataloogi
Piercing-ehted Vaata kataloogi
Logi välja Last session -
Valige oma asukoht ja keel

Tagastus ja vahetus

Baltic Brilliant – Ehtemaailma tipptaseme poole püüdlemine.

Tagastamise ja vahetamise poliitika

 • Peale tellimuse kättesaamist on Kliendil õigus veebipoega sõlmitud lepingust 14 päeva jooksul taganeda ilma põhjust selgitamata. Aga Kliendil ei ole õigust lepingust taganeda, kui kaup on graveeritud, seda on tema tellimusel muudetud või muul viisil muudetud. Samuti ei saa me hügieeni ja ohutuse huvides aktsepteerida piercing kõrvarõngaste, sealhulgas ripatsite tagastamise ja vahetamise taotlusi, välja arvatud juhul, kui need on defektsed või ei vasta kirjeldusele. Raha tagastamise taotluse standardvorm on saadaval veebisaidil www.balticbrilliant.com. Kauba tagastamiseks on vaja esitada avaldus kauba ostmisest keeldumise kohta. Seda saab teha Kliendi sisekabineti kaudu ostetud kaupade loendites, klõpsates valitud toote kõrval olevat nuppu Tagastamine. Keeldumisavaldus genereeritakse automaatselt, pärast seda saabub teie e-posti aadressile teave, millal kuller saabub ja võtab teilt kauba, mis tuleb pakkida vastavalt juhisele, mille saate koos teabega teilt kauba kättesaamise kuupäeva kohta. Seda saab teha hiljemalt 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest.
 • Kui tagastatava kauba seisukord on halvenenud, vastutab Klient Objekti kasutusest tuleneva väärtuse vähenemise eest ainult juhul, kui kaupa on kasutatud muul viisil, kui on vajalik selle sisu, omaduste ja nõuetekohase toimimise tagamiseks. Objekti sisu, omaduste ja nõuetekohase toimimise kontrollimiseks peab Klient käsitsema ja kasutama kaupa viisil, mis oleks poes vastuvõetav.
 • Selleks, et veebipood saaks alustada tagastamise töötlemist, peab Klient kõigepealt veebipoodi teavitama, saates välja e-posti. kiri aadressile support@balticbrilliant.com. Veebipood Baltic Brilliant ei vastuta pakkide kadumise või kahjustumise eest. Me ei vastuta saadetiste eest, millest meid ei teavitatud. Säilitage saatmise kinnitus (jälgimisnumber).
 • Klient ei pea kaupa tagastama kasutades logistikaettevõtte teenuseid, kui Baltic Brilliant veebipood on nõustunud kauba kätte võtma oma kulleritega.
 • Klient peab kauba tagastama 14 päeva jooksul pärast raha tagastamise taotluse esitamist või esitama tõendi kauba üleandmise kohta logistikaettevõttele määratud aja jooksul.
 • Kõik kaubad tuleb tagastada heas seisukorras, originaalkarpides, koos dokumentidega (näiteks brošüür-juhend, teemandisertifikaat, ehtesertifikaat jne) ja tarvikutega, et tellimus oleks täielikult tasaarvestatud. Kauba tagastamisel tingimata lisage ostuarve koopia, samuti see täidetud vorm raha tagastamiseks. Teie tagastamine tuleb saatmiseks pakkida kaitsekarpi. Tooted, mis tagastatakse originaalpakendil olevate postikleebistega, loetakse kulunuks, nende eest hüvitist ei maksta. Kleepige postikleebised ainult kaitsekarbile, MITTE ehtekarbile. Kui seagate meile tagastamise ilma kaitsva pappkarbita, me ei saa tagastamise vastu votta.
 • Kõik rahalised hüvitised tehakse 14 päeva jooksul alates tagastamistaotluse saamisest. Veebipoel on õigus raha maksmist edasi lükata kuni tagastatava kauba kättesaamiseni. Pärast teie tagastatud kaupade kättesaamist saab Klient vastava kinnitusmeili. Veebipoe Baltic Brilliant kvaliteedikontrolli osakond kontrollib tagastatud kaupu. Kaupu mis kannavad kulumisjälgi, mis on muudetud, kui nende suurus on muudetud (mitte Baltic Brilliant veebipoe poolt eelnevalt tunnustatud ja heaks kiidetud juveliirina) või kahjustatud, neid ei saa tagastamiseks vastu võtta ja need tagastatakse Kliendile.
 • Raha tagastatakse tavaliselt pangakontole, kust ost tehti. Pangaülekandega ettemaksu korral toimub tagastamine tavaliselt kontole, kust ostu eest tasuti. Kui makse tehti kinkekaardiga, tagastatakse väljamakstud summa kaardi numbrile (numbritele), mis võimaldab Kliendil kinkekaarti(kaarte) tulevaste ostude jaoks uuesti kasutada. Kui hinnas on erinevusi, võtame teiega ühendust, et lahendada lisatasu küsimus/hüvitada erinevus.
 • Kõik tagastatava kaubaga seotud saatmiskulud kannab Klient, me ei saa neid kulusid hüvitada. See hõlmab toote meie lattu tagastamise kulusid, samuti kauba Kliendile asendamiseks saatmise kulusid, kui sellised kulud tekivad.  Juhime Teie tähelepanu sellele, et Baltic Brilliant veebipoest ostetud kaupu EI SAA tavapostiga tagastada meie tagasisaatmise aadressile.  Enda kaitseks peavad kauba saatmise kulud olema täielikult ettemakstud, soovitame teil kasutada ka postiteenuseid, mis väljastavad jälgimisnumbri. Soovitame, kuid ei nõua, et te pakki kindlustaksite, kuna me ei vastuta ega saa arvestada kauba tagastamist, mida me ei saanud või mis oli saadetise käigus kahjustatud.
 • Kõik tagastused saadetakse järgmisele aadressile: Staapli tn 3, Tallinn 10415, Eesti
 • Turvalisuse huvides ärge märkige pakendil kuskil sõnu "Ehted", "Teemandid" ja muid sarnaseid sõnu.
 • Tagastamisõigust ei kohaldata, kui ostja on juriidiline isik.