Sõrmused Vaata kataloogi
Kõrvarõngad Vaata kataloogi
Käevõrud Vaata kataloogi
Kaelakeed Vaata kataloogi
Ripatsid Vaata kataloogi
Piercing-ehted Vaata kataloogi
Logi välja Last session -
Valige oma asukoht ja keel

KKK

Baltic Brilliant – Ehtemaailma tipptaseme poole püüdlemine.

Korduma kippuvad küsimused

Teemant on 1 karaat ja kui me räägime ümarast teemandist, siis selle ideaalne läbimõõt on 6,30 - 6,40 mm. Üks "karaat" - 0,2 grammi.

See pole probleem, teemant on lihtsalt määrdunud. Seda tuleb pesta, täpselt nagu klaase või aknaid. Rasv kleepub teemandi külge väga tugevalt, palju rohkem kui klaasi külge. Kord nädalas on soovitatav oma ehteid pesta vee ja seebiga või alkoholiga vajadusel kasutades hambaharja või vatitupsu.

Haru seadmine on üks populaarsemaid viise kivide rõngasse seadmiseks. Harud on põhimõtteliselt kindla kujuga metallist tihvtid, mis hoiavad kivi on paigas. See seadistus tehakse tavaliselt nelja või kuue hambaga.

Kuidas eristada tõelist teemanti võltsist, kuuptsirkooniumoksiidoksiidist... Teemant vees erineva valguse langemise nurga all ei anna peegeldusi, aga selle kuuptsirkooniumoksiidoksiidi analoog annab teatud valguskiirte esinemissagedusel värvilisi peegeldusi. Üks kõige kiireim viis kontrollimiseks on kivi peale hingamine. Kui see uduseks läheb - kuuptsirkooniumoksiid, kui ei, siis on tegu teemantiga.

Bizuteeria on tooted, mis ei ole valmistatud täielikult väärismetallidest või siis täiesti ilma nendeta. Näiteks messingist, pronksist, vasest. Ehted on tooted, mis on loodud ja valmistatud haruldastest väärismaterjalidest. Väärismetallid on looduslikud metallid ja mineraalid: kuld, plaatina, hõbe, pallaadium, teemandid, pärlid.

Ehete tüübid:

  • Sõrmused
  • Kõrvarõngad
  • Käevõrud
  • Kaelakeed
  • Ripatsid
  • Augustamine ehk piercing

Need kategooriad esindavad peamisi ehtetüüpe, millest igaüks saab sisaldada erinevaid stiile, materjale ja kujundusi.